GALL & ZICK COLLECTION
plates
-
Dinner plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00 -
Sold outbreakfast plate urban
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00Sold out -
Sold outDinner Plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00Sold out -
Breakfast plate Ø20cm
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00 -
Sold outPlate plate
Regular price $33.00Regular priceUnit price perSale price $33.00Sold out -
Breakfast plate
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00 -
Sold outServing plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00Sold out -
Sold outPlatter plate serving plate
Regular price $33.00Regular priceUnit price perSale price $33.00Sold out -
Sold outSoup plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00Sold out -
Sold outLarge oval plate
Regular price $33.00Regular priceUnit price perSale price $33.00Sold out -
Small oval plate
Regular price $23.00Regular priceUnit price perSale price $23.00 -
Large plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00 -
breakfast plate
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00 -
Sold outPlate curved
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00Sold out -
Large plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00 -
Square plate
Regular price $23.00Regular priceUnit price perSale price $23.00 -
dinner plate
Regular price $28.00Regular priceUnit price perSale price $28.00 -
breakfast plate daisy
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00 -
Breakfast plate Andora
Regular price $20.00Regular priceUnit price perSale price $20.00 -
dinner plate green/yellow
Regular price $15.00Regular priceUnit price perSale price $15.00 -
Breakfast plate yellow/green
Regular price $11.00Regular priceUnit price perSale price $11.00 -
Breakfastplate green/yellow
Regular price $11.00Regular priceUnit price perSale price $11.00 -
dinner plate
Regular price $24.00Regular priceUnit price perSale price $24.00






















